Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wakacyjnych rekolekcjach wspólnoty Góra Oliwna! Temat tegorocznych rekolekcji to:

Pokochaj na nowo!

O poszukiwaniu miłości i dzieleniu się nią oraz o Bożej miłości oblubieńczej wobec każdego z nas.

Nauczanie będą dotykać relacji miłości Boga, miłości między kobietą a mężczyzną, relacji we wspólnocie Kościoła oraz uzdrowienia wewnętrznego. Nauczania będą oparte o “Teologię ciała” Jana Pawła II.

Nauczający

Na nasze specjalne zaproszenie odpowiedziała siostra Mary Paul Friemel z USA, mieszkająca w Austrii i to ona będzie głównym nauczającym tegorocznych rekolekcji. Poniżej kilka słów o niej.

s . Mary Paul Friemel w 1997 roku została konsekrowana jako Siostra. Wcześniej przeżyła głębokie doświadczenie z Duchem Świętym i od tego momentu wiedziała, że Pan wzywa ją do służby uzdrawiania. W latach 1994 – 2010, należała do grupy szkolnych Sióstr Franciszkanek, była zaangażowana w pracę z młodzieżą. To właśnie w 2003 Pan ponownie zaczął podsycać jej pragnienie, by zająć się służbą

uzdrawiania. Po siedmiu latach zrobiła krok do przodu (w 2010 roku). Był to krok wiary z Panem, który oznaczał pozostawienie jej wspólnoty i realizowanie nowego powołania. W grudniu 2011, odnowiła swoje śluby przed Kardynałem Schoenbornem, Arcybiskupem Wiednia i poddała swoje życie Bogu w służbie komunii, uzdrowienia i pojednania w Ciele Chrystusa. Blisko współpracuje z ks. dr Peterem Hockenem. Przez ostatnie lata Pan otwierał przed nią wiele miejsc posługi w Austrii, Anglii, Słowacji i Polsce. Miała także okazję nauczać o duchowości komunii, uzdrowieniu i pojednaniu, w szczególności Izraela z Kościołem.

Źródło: Szkoła Sług Ducha

Termin i miejsce

14-17 września 2017 Czarna Góra, ul. Zagóra 64, dom rekolekcyjny u Cystersów.

Nasze rekolekcje rozpoczną się kolacją w czwartek o godz. 19:00, a zakończą w niedzielę zaraz po obiedzie, około godz. 14:00.

Istnieje możliwość przyjazdu w czwartek rano i wybraniu się na całodniową wycieczkę w góry, na termy lub inne atrakcje.

W ośrodku znajdują się pokoje trzy lub czteroosobowe z łazienkami, dla małżeństw i małżeństw z dziećmi przeznaczone są pokoje dwuosobowe.

Koszt i zgłoszenia

Zapisy na rekolekcje przyjmujemy przez formularz. Koszt udziału w rekolekcjach zależy od terminu zgłoszenia i wpłaty zaliczki:

Pobyt od czwartku do niedzieli

 1. Pracujący

  • 220 zł do 10 września
 2.  Studenci

  • 200 zł do 10 września

Pobyt od piątku do niedzieli

 1. Pracujący

  • 200 zł do 10 września
 2. Studenci

  • 180 zł do 10 września

 

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz, do 10 września 2017. Potwierdzeniem zapisu jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł w ciągu 3 dni od zgłoszenia na rachunek:

Bartłomiej Miga

68 1140 2004 0000 3002 4848 8404

tytułem: “Rekolekcje Wspólnoty 2017 – Imię Nazwisko”

Ze względu na koszty organizacyjne, w wypadku rezygnacji z udziału zaliczka nie ulega zwrotowi. W wyjątkowych okolicznościach prosimy o kontakt: rekolekcjeGO@gmail.com

Istnieje możliwość dofinansowania przyjazdu. Jeżeli potrzebujesz pomocy finansowej napisz do nas na adres: rekolekcjeGO@gmail.com

Chcesz wspomóc osoby, które potrzebują dofinansowania wyjazdu? Napisz do nas na adres: rekolekcjeGO@gmail.com

 

Wszelkie inne pytania i uwagi prosimy śmiało kierować na… rekolekcjeGO@gmail.com

 

Ramowy plan rekolekcji

Uzupełnimy wkrótce

Dojazd

Autobusem z Krakowa do Bukowiny Tatrzańskiej

Autobusem z Krakowa do Nowego Targu, następnie busem do Czarnej Góry

Wspólnotowym BlaBla 😊