Bp Grzegorz Ryś o Ewangelizacji – luty 2013

Zachęcamy do wysłuchania homilii bp. Grzegorza Rysia z mszy świętej, która odbyła się 17 lutego 2013.
W homilii słyszymy biblijną zachętę do podjęcia posługi wzorem Jezusa Chrystusa. Stajemy przed pytaniem – kto jest zdolny do ewangelizacji? Patrzymy również naprzód, ku Ewangelizacji Nowej Huty.

Zaczęło się w październiku 2012…

W dniach 19 – 21 października 2012 odbyła się Ewangelizacja Krakowa pod hasłem „JESTEM Bliżej Mocniej Więcej”, zorganizowana przez Sekretariat Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej pod przewodnictwem ks. bp Grzegorza Rysia. W przygotowanie tego wydarzenia włączonych było ponad pięćdziesiąt różnych wspólnot Kościoła w Krakowie, między innymi nasza Góra Oliwna. Zapraszamy do obejrzenia reportażu z tych wyjątkowych wydarzeń:

Co dalej?

Wierzymy, że to spotkanie krakowskiego Kościoła było tylko początkiem do jeszcze większych dzieł Ducha Świętego! Jego obecność i działanie (zachęcamy do przeczytania świadectw) zachęcają nas do dalszego podążania drogą Nowej Ewangelizacji.

Nie ustawajmy w modlitwie za liderów, którzy prowadzą nas tą drogą – szczególnie za bp. Rysia i cały Sekretariat ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej. Prośmy Boga aby objawiał Swoją wolę i abyśmy byli jej posłuszni, głosząc Jego Słowo w miejscu i czasie, które On wskaże!

Zapraszamy!

Wszystkich, którzy mieli okazję świętować spotkanie JESTEM razem z nami, zapraszamy na spotkania naszej Wspólnoty, w każdą środę o godz. 19.00 w DA „Na Miasteczku”, ul. Misjonarska 37 w Krakowie.
Do zobaczenia!