Zapraszamy do udziału w nowej inicjatywie naszej wspólnoty – kursach tańca!
Na kursie uczymy się od podstaw tańca użytkowego (inni zwą go także „2 na 1” albo „disco-tep”). Jest to uniwersalny styl tańca towarzyskiego, którym swobodnie można przetańczyć np. całe wesele czy imprezę w klubie.

W zamian za lekcje przyjmujemy datki w dowolnej wysokości na obecnie trwające kursy Alfa organizowane przez naszą wspólnotę! Jest to więc świetna okazja, by spotkać się i bawić razem… w dobrym celu! :)

Terminy i miejsce spotkań

Chcemy, by kurs odbywał się w weekendy, średnio co 2 tygodnie. Spotkania trwają około półtorej godziny, odbywają się w budynku Duszpasterstwa przy ulicy Misjonarskiej 37 (sala akademicka na I piętrze). Informacje o najbliższych terminach są podawane przez organizatorów – Asię Przywarę i Pawła Zagórskiego – na liście wspólnoty oraz naszym profilu na facebooku.

Zapisy

Nie trzeba się zapisywać parami, ale z uwagi na warunki na sali możemy przyjąć 15 przedstawicielek płci pięknej i 15 panów. W tym momencie, dla osób, które chcą dołączyć do kursu, prowadzimy zapisy na listę rezerwową. W przypadku zwolnienia się miejsc (a jest to możliwe) poinformujemy Was osobiście!