Z radością zapraszamy na Weekend formacyjno-szkoleniowy, który odbędzie się w Kleczy Dolnej w dniach 6-8 marca 2015. Weekend obejmuje trzy ścieżki:

1. Szkolenie dla pomocników i gospodarzy Alpha

Właśnie to szkolenie umożliwia wejście do ekipy Alpha i udział w nadchodzących kursach Alpha organizowanych przez naszą wspólnotę. Koordynuje Renia Kurek.

2. Warsztaty uwielbienia

Otwarte warsztaty, organizowane dla ekipy uwielbienia oraz dla tych, którzy mają pragnienie posługiwać uwielbieniem we wspólnocie (zarówno muzycznie jak i prowadząc modlitwę uwielbienia) – na spotkaniach, wyjazdach oraz naszych kursach Alpha. Koordynuje Michasia Chłopecka.

3. Szkolenie dla mówców konferencji

Dla absolwentów kursów Alpha, którzy mówią konferencje Alpha – czy też chcieliby, albo rozważają ich wygłaszanie – i chcą udoskonalić warsztat publicznego przemawiania. Ścieżka ruszy przy minimalnej liczbie 10 uczestników. Koordynuje Paweł Zagórski.

Zachęcamy każdego do zastanowienia się nad swoimi pragnieniami i potrzebami rozwoju na proponowanych ścieżkach. Ponieważ nauczania będą odbywały się równolegle, możliwy jest udział tylko w jednej wybranej ścieżce. Prosimy więc o rozeznanie przed Panem oraz w rozmowie ze swoim liderem grupki, diakonii lub pastoratu, co będzie dla Was największym duchowym dobrem w nadchodzącym czasie.


Zapisy i informacje

Zapisy przyjmowane są do wtorku 24.02.2015, wyłącznie poprzez formularz zapisów.

Koszt podbytu: 110zł – studenci, 130zł – pracujący. Wymagana zaliczka 50zł.

Miejsce pobytu: Dom rekolekcyjny księży Pallotynów, Klecza Dolna 1. Dogodny dojazd busami z Krakowa do Wadowic.

Organizacją całego weekendu kieruje Paweł Tomasik (kontakt: ptomasik516 [at] gmail [dot] com). Pytania merytoryczne, dotyczące poszczególnych ścieżek, prosimy kierować do ich koordynatorów.


Wierzymy, że czas weekendu będzie świetną okazją do budowania naszych relacji, odpoczynku i wzrostu duchowego. Módlmy się o długotrwałe duchowe owoce tego weekendu, a także za wszystkich bezpośrednio zaangażowanych w jego organizację!